День Перемоги – наше спільне свято!

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги.

9 травня 2013р.

У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше залишається їх в життєвому строю. Даються в знаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті медалями, на скронях – сивина. Але вони пам’ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати…

З метою збереження історичної пам'яті, формування в молодого покоління почуття патріотизму, поваги та вдячності ветеранам і учасникам війни у ліцеї відбувся ряд заходів, присвячених 68-й річниці у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Учні ліцею взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Напиши лист ветерану від руки, значить від серця», акції «Ветеран живе поруч», а також випустили тематичні газети.

У класах пройшли виховні години, уроки мужності, для бажаючих проведені екскурсії у лілейному музеї Великої Вітчизняної війни.

У бібліотеці ліцею організовані книжкові виставки “Слава Великої Перемоги!”, “Пам’ять вічна у наших серцях”.

8 травня учні 10-Б класу взяли участь у мітингу-реквіємі на Смолянському кладовищі.

У цей передсвятковий день у актовому залі ліцею відбувся святковий концерт «Перемога одна на всіх», під час якого звучали пісні воєнних років, а також показли фільм, присвячений звільненню Житомирщини від фашистів. На святі був присутній почесний гість Шубович Василь Митрофанович. Він частий гість у нашому ліцею, про те щоразу із захопленням слухаємо його розповідь про тяжкі часи.

Ми бажаємо Василю Митрофановичу міцного здоров’я і довгих років життя!

Традиційно, 9 травня учні 7-х класів покладають квіти до пам’ятника Олексія Дем’яновича Бородія.

Також учні вокального гуртка долучилися до концерту на майдані Соборному.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні для сучасної молоді величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Хай пісня лине в синь небес крилато,
У мирне небо хай зліта салют!
День Перемоги – незабутнє свято
І на землі хай в мирі всі живуть!

9 травня 2013р.