Вечір шкільних спогадів

31 січня 2014 року у нашому ліцеї відбувся вечір зустрічі з випускниками. Дехто давніше, а дехто рік тому попрощався із своїм дитинством, друзями, ліцеєм. У цьому році ювілей випускників 1994, 1999, 2004, 2009 та 2013 років.

3 лютого 2014р.

На всіх присутніх чекала насичена концертна програма. Ведучі провели цікаве інтерв’ю, під час якого випускники згадали і розповіли цікаві епізоди зі свого шкільного життя, поділилися своїми досягненнями. Слова вдячності линули до вчителів: добрих, терплячих, завжди з іскорками любові в очах!

Минають роки… Учні прощаються із школою, ідуть у нове життя. Скільки прекрасних справ на рахунку випускників нашого ліцею. Вони працюють лікарями і вчителями, юристами і бухгалтерами… Перераховувати можна довго… Та хочемо сказати, що ліцей пишається кожним своїм учнем.

До зустрічі у 2015 році!

Ліцейний прес-центр