Мій рідний край, моя земля

Чому рідний край – це таке особливе, миле і гарне місце? Напевно, тому, що знайомство з навколишнім світом вперше відбувалося саме в цих краях. Маленька людина вперше тут побачила сонце, почула шум дощу, вдихнула лісовий аромат, пішла до школи, знайшла друзів.

Де б не була людина, в якому б куточку землі вона не опинилась, завжди буде згадувати свій рідний край, такий чудовий і милий серцю.

2 жовтня 2014р.

Ці думки були викликані виставкою дитячої творчості, що відбулася минулого тижня в нашому ліцеї. “Мій рідний край, моя земля” – саме таку назву вона мала. Тут можна було побачити все: малюнки, вишиті рушники, серветки, картини з бісеру, в’язані вироби, м’які іграшки, зокрема, цього року було представлено багато ляльок-мотанок, роботи з паперу, дерева, лози, природного матеріалу, велике розмаїття композицій з квітів, овочів та фруктів тощо.

Роботи учнів вирізнялися неймовірною теплотою та щирістю. На малюнках – рідні куточки природи краю, на картинах – квіти, національна символіка та персонажі шевченківських творів, а іграшки яскраво відображають український колорит.

Подібні виставки виховують любов до рідного краю і надихають юних митців на винахідливість, яка знадобиться їм у подальшому житті.

2 жовтня 2014р.

Мій рідний край, моя земля_1