Закриття міського конкурсу юннатівської творчості

8 жовтня у Житомирському екологічному ліцеї №24 відбулося закриття міського конкурсу юннатівської творчості «Закриття міського конкурсу юннатівської творчості», який було організовано, з метою залучення дітей та підлітків до творчої практичної роботи з вивчення та охорони природи, ініціатором та організатором якої є управління освіти Житомирської міської ради.

8 жовтня 2014р.

У затишній залі зібралися талановиті і працелюбні діти з різних шкіл міста разом з своїми педагогами, яких об’єднує любов до мистецтва, до рідної землі. Програму розпочали юні україночки з гурту «Фієста», виконавши незрівнянний танок «Віночок». Ще одним музичним подарунком стала пісня «Мій рідний край» у виконанні Карини Казміної та Катерини Могильникової.

Наш ліцей завжди радо вітає друзів і гостинно відкриває двері перед природолюбами міста. Щиро привітала усіх присутніх директор Житомирського екологічного ліцею №24 Дудік Ганна Павлівна. Також до учасників виставки звернулась методист науково-методичного центру управління освіти Житомирської міської ради - Брега Алла Петрівна. Для підведення підсумків та оголошення переможців міської виставки «Мій рідний край, моя земля» слово було надано представнику оргкомітету Острополець Світлані Петрівні - методисту науково-методичного центру управління освіти.

Кропітка праця юних майстрів була оцінена належним чином. Тепер роботи переможців переходять на наступний рівень. У Житомирському еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді вони чекатимуть обласного відбору. Сподіваємось, що чимало неперевершених робіт учнів нашого міста підкорять вибагливе журі конкурсу!

8 жовтня 2014р.

Закриття міського конкурсу юннатівської творчості_1