ЖУК

Готуйтесь! Ми будемо знімати кіно!

19 січня 2015р.

Перший Житомирський Учнівський Кінофестиваль, який організовує ГО "Творча студія DREAMSTEP" за підтримки Житомирської міської ради та Управління освіти Житомирської міської ради.

Тема: Будь героєм!

ВИМОГИ ДО ФІЛЬМУ:

1. Короткометражний художній фільм.
2. Тривалість 1-7 хвилин.
3. Фільм повинен відповідати тематиці кінофестивалю та розкривати морально-духовні цінності молодого покоління України в спектрі сьогодення нашої Батьківщини.
4. Основа команди (сценаристи, режисер, відеооператор, актори, монтажер) - представники школи.
5. Кількість людей необмежена. До зйомок в якості акторів можна залучати: вчителів, батьків, місцевих жителів (але нагороди за акторську майстерність отримують лише учні школи).
6. Фільм не має розпалювати будь-якої ворожнечі, проявляти різного роду дискримінації, принижувати людську гідність, честь і т.д.; не має містити лайливих та образливих слів.
7. Кожен фільм, поданий на фестиваль, має супроводжуватися документацією, яка містить:
- Назву школи, назву фільму;
- Синопсис фільму;
- ПІП режисера, сценаристів, акторів, оператора, режисера-монтажу, та ін.. учасників команди. (детальна інформація, за якими категоріями буде проводитися нагородження на сайті: vk.com/zhukfest);
8. Технічні вимоги: якість відео Full HD 1920*1080 або HD 1280*720 або AVI 720*576 (для якісного перегляду на великому екрані), (питання пишіть в vk.com/zhukfest).
9. Фільми мають бути передані організаторам до 28.03.2015р. включно.
10. ГО «Творча студія DreamStep» як організатор фестивалю має право розмістити фільми на своєму каналі Youtube, а також використати фрагменти з фільмів на церемонії нагородження.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Майстер класи: 08.02.15р – 20.02.15р.
- написання сценаріїв;
- акторська майстерність;
- основи відео зйомки;
- основи відео монтажу.

До 28.03.15р. фільм має бути знято.

Оцінюватимуть фільми професіонали в сфері кіно, ЗМІ, культури, представники влади, громадських організацій.

Урочиста церемонія нагородження аідбудеться 18.04.15р.

Групи в соц. мережах:
vk.com/zhukfest