Зимові канікули

Зазвичай, час зимових канікул проходить яскраво та весело. Здавалося б, гарна можливість відпочити від навчання. Але все відбулося якраз навпаки...

23 січня 2015р.

З 20 по 22 січня відбулися заняття для працівників ліцею з основ цивільного захисту. Було продемонстровано ряд цікавих відеосюжетів, в яких розкривались основні аспекти різних видів зброї, розглянуто основні заходи захисту населення в надзвичайниз ситуаціях. Крім цього, були проведені практичні заняття, де наші учні виступили в ролі тренерів. Оскільки, нащодавно відбувся Всеукраїнський проект "Я Можу Врятувати Життя", десятикласники отримали незабутній досвід і вирішили поділитися ним із своїми вчителями. Вони нагадали (а декого і навчили!), що таке домедична допомога. Кожен мав можливість відпрацювати навички припинення кровотечі, серцево-легеневої реанімації та допомогти людині, що вдавилася.

"Уміння допомогти іншій людині в критичній ситуації – це наш обов'язок, - проголосили учні. - Сподіваємось, знання, отримані сьогодні, будуть корисними для вас."

Будемо надіятись, що нікому з нас не доведеться опинятись у екстрених ситуаціях і застосовувати ці знання, нехай вони залишаються лише навчанням!

23 січня  2015р.

Зимові канікули_1