Дитина-дитині

Благодійна акція «Дитина-дитині» триває! Усі, хто не встиг долучитися до виготовлення м’яких іграшок-сувенірів, листівок підбадьорення та збору коштів для дітей, які перебувають на лікуванні у Житомирській обласній дитячій лікарні (гематологічне відділення), маєте шанс зробити це

до 26 лютого включно!

23 лютого 2015р.

Стан здоров’я дітей в Україні залишається одним із найактуальніших питань. Особливу тривогу викликає кількість дітей з онкологічними захворюваннями. По смертності серед дітей віком від 1 до 14 років рак посідає друге місце.

Цим дітям і їх сім’ям окрім матеріальної допомоги і донорської крові вкрай необхідна психологічна підтримка. Отримати посмішку на обличчі і дзвінкий сміх онкохворої дитини – найбільша нагорода для всіх нас – тих, хто хоче допомогти.

23 лютого  2015р.

дитина-дитині_1