«Рух за сталий розвиток»

Житомирський екологічний ліцей №24 - флагман екологічної освіти м. Житомира, ліцей, що з 1997 року має власну безперервну концепцію екологічної освіти та виховання, яку реалізує в своїй роботі. Чому саме екологічна освіта та виховання? Тому що наш педагогічний колектив глибоко переконаний, що стосунки із природою переходять у стосунки з людьми: дитина, навчена жити у злагоді з природою, ніколи не підніме руку, щоб скривдити маленьку тваринку, буде з повагою і шаною ставитись до своїх ровесників, батьків, людей старшого покоління. Серце такої дитини ніколи не залишиться байдужим до чужої біди. А це саме ті завдання, які ставлять перед нами наші замовники освіти – батьки.

28 квітня2015

Наш ліцей є базовим про впровадженню курсу за вибором для старшокласників «Уроки сталого розвитку», що розроблено в рамках проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії» в партнерстві з організацією «Global Action Plan» за підтримки уряду Королівства Швеції . Поглибленню рівня екологізації освіти сприяє профільне навчання учнів 8-11 класів.

У 2013-2014 навчальному році наш ліцей став кращим у конкурсі-огляді шкіл сприяння сталому розвитку в Україні завдяки наполегливій праці учнівського та вчительського колективів.

22 квітня 2015 року учні нашого ліцею приєднались до акції «Рух за сталий розвиток», пройшли вулицями мікрорайону м. Житомира, в якому розташовано ліцей №24, з плакатами із закликами святкувати День Землі та здавати макулатуру, щоб зберегти дерева, заощадити кошти на виготовлення нового паперу та використану при цьому електроенергію.

Звіт про нашу акцію можна переглянути на сторінці проекту «Освіта для салого розвитку в дії» в фейсбуці за посиланням https://www.facebook.com/ESD.ORG.UA/photos_stream?tab=photos_albums

«Рух за сталий розвиток»_1

28 квітня 2015