Зустріч з Георгієм Мокрицьким

20 травня 2015 року до гостинної актової зали ЖЕЛ № 24 завітала дуже цікава людина – почесний громадянин нашого міста, відомий дослідник, історик та краєзнавець, Заслужений журналіст України Георгій Павлович Мокрицький, для якого історія Житомирщини стала справою усього життя.

25 травня 2015р.

Із вуст почесного президента Малої Академії Краєзнавців ліцеїсти 7-8 класів почули багато цікавих оповідей про рідний край, зокрема про рельєф Житомирщини, історію назви річки Тетерів, про легендарного піаніста Святослава Ріхтера.

Також ми подивилися  два чудових фільма: «Батьки та діти», в якому йшла мова про місто Житомир (зйомки самого фільму проводилися з висоти пташиного польоту, тож ми усвідомили велич та дивовижність рідного міста) і фільм про нашого знаменитого земляка - музиканта Святослава Ріхтера.

До речі, фільми знімав сам Георгій Мокрицький, справжній професіонал своєї справи. А ще нас вразив той факт, що 50 років свого життя наш шанований земляк і науковець віддав творчій справі, адже, за словами вченого, він з дитячих років писав статті у шкільну газету.

Ми пишаємося тим, що довелося зустрітися з великою Людиною у стінах рідного ліцею. Щастя Вам, Георгію Павловичу, міцного здоров’я і нових успіхів!

Учениця 7-А класу

Рафальська Єлизавета