Хай буде мир на всій Землі!

Батьківщина – рідний куточок, щасливе дитинство та теплі спогади. Зрозуміло, що кожна людина любить і поважає свою вітчизну, прагне миру на милій землі. Саме цій темі був присвячений Перший урок 1 вересня 2015 року у 8-А класі.

8 вересня 2015р.

За традицією, перший урок навчального року проводить класний керівник.  Наша Лілія Іванівна Яковенко підготувала надзвичайно цікаву зустріч. Ще перед початком урочистої лінійки кожен із нас отримав листочок певного кольору, котрий допоміг нам об’єднатися у групи під час виконання несподіваного завдання. Зі створеної вчителем презентації  ми дізналися багато цікавої інформації про свято Всесвітнього Дня Миру, який  був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 30 листопада 1982 року і відзначається у 3-й вівторок вересня. Також ми дізналися, що у 1986 році з ініціативи філософа-миротворця Шрі Чинмоя вперше пройшла символічна Хода Миру. Вчинок відомого філософа надихнув наш клас, в групах ми склали власну «Програму Миру». Нам дуже сподобався цей вид роботи, адже ми побували не тільки у ролі учнів, а й у ролях міністрів, вчених, мерів міста, президентів.

Не менш важливою частиною уроку було те, що до нас завітав почесний друг нашого класу і ліцею ветеран Великої Вітчизняної війни – Василь Митрофанович Шубович, який боровся за свободу та спокій нашої країни. Настанови мужньої сивочолої людини дуже потрібні сьогодні усім мешканцям планети. Тож низький Вам уклін, дорогий Василь Митрофанович!

Запам’ятаються нам і відеоролики, присвячені мирному життю і спрямовані на збереження миру в усьому світі.  Ми почули зворушливі пісні у виконанні Софії Ротару, Світлани Весни, дитячого хору та насолодилися чудовим відео.

Перший урок був для нас дуже цікавим і потрібним, адже кожен з наших однокласників не просто збагатив себе необхідною інформацією, а й взяв активну участь, виконуючи творчі завдання.

Учениці 8-А класу

Гулько Анна та  Сокур Юлія