Вибір зроблено!

20 жовтня відбулись  вибори Президента учнівського самоврядування ЖЕЛ№24, яким передували «гарячі» дебати кандидатів, на яких найактивніші учні 8-11 класів мали змогу задати усі хвилюючі питання про життя нашого ліцею…

22 жовтня 2015р.

Перемогу здобув учень 9-А класу Поліванчук Тарас.

На святковій лінійці, приуроченій 30 річниці нашого навчального закладу Тарас прийняв присягу і офіційно вступив на пост Президента ліцею. Привітавши всіх зі святом, одразу ж розпочав роботу самоврядування. Першою справою нової команди стане благодійний ярмарок, що відбудеться 4-5 листопада у вестибюлі ліцею. Кожен бажаючий може виготовити своїми руками найрізноманітніші вироби національної тематики, які можна буде придбати з 8 до 15 години. Всі виручені кошти підуть на підтримку онкохворих та ВІЛ-позитивних дітей, які дуже потребують допомоги.

Бажаємо новообраному президенту та новій команді успіхів, невпинного руху вперед, здійснення всіх планів і задумів!

22 жовтня  2015р.

Вибір зроблено!_1