День ліцею!

Святкує 30-річний ювілей

Екологічний наш ліцей!

24 жовтня 2015р.

Ранок розпочався зі святкової лінійки. Поповнилась наша дружна ліцейна родина, повноправними ліцеїстами стали наймолодші учні, першокласники. Значки з символом нашого навчального закладу їм вручили учні 10 та 11 класів та побажали малечі бути достойними звання учня екологічного ліцею №24! Свої нагороди на лінійці отримали класи, що найактивніше долучилися до збору кришечок для бійців зони АТО, а також учасники «Козацьких забав».  Приємним сюрпризом для учнів 6-А класу стала перемога у конкурсі «Клас року». Ще однією важливою подією стало прийняття присяги новообраним президентом учнівського самоврядування.

Після лінійки у всіх класах на учнів чекали цікаві батьківські майстер-класи. Тут було і малювання, і декупаж, ліплення короваю, урок фінансової грамотності ,розповідь про правила проведення чайної церемонії, був і справжній перукарський майстер-клас та багато іншого.

Учням 10 та 11 класів випала чудова нагода взяти участь у футбольних змаганнях, зігравши з командою вчителів.

Дорогі друзі, ми ще раз вітаємо всіх з Днем ліцею! Бажаємо гарного святкового настрою на весь наступний рік!

24 жовтня  2015р.

День ліцею_1