Ліцей має талант 5кл.

«Ліцей має талант!» - вкотре в цьому переконалися педагоги та учні Житомирського екологічного ліцею №24.

12 листопада 2015р.

10 листопада  п’ятикласники мали змогу продемонструвати свої вміння та здібності.  Журі було вражене кількістю яскравих, обдарованих, активних  і неперевершених учнів нашої школи.

На конкурсі учні презентували захоплюючі танцювальні композиції й продемонстрували неабиякі співочі таланти. Нотки оптимізму додали чудові гумористичні номери, а декламування поезії торкнулося найтонших струн душі.

Також усіх глядачів зацікавила гра на музичних інструментах, адже не кожного дня можна насолодитися звуками справжніх цимбал!

Дякуємо всім учасникам за незабутню демонстрацію багатогранних талантів. Найкращі номери будуть відзначені на лінійках в кінці семестру.

Зичимо Вам творчої наснаги та злетів до нових висот!

12 листопада 2015р.

Ліцей має талант 5кл._1