фестиваль "Свіжий вітер"

Вітаємо переможців!!!

25 березня відбувся обласний тур фестивалю екологічної творчості молоді "Свіжий вітер", метою якого було закликати всіх небайдужих до проблем довкілля юних громадян України, дитячі та юнацькі організації природоохоронного спрямування проявити свій творчий потенціал, ініціативу та активність.

29 березня 2016р.

Учні Житомирського екологічного ліцею, звичайно, не могли залишитись осторонь цієї події. Учні 10-А та 10-Б класу з ентузіазмом взялись за справу та вирушили в смт. Озерне, де мав відбутись обласний тур фестивалю. І не дарма! Наша команда, підготувавши оригінальну інсценізацію «Зустріч поза часом», вразила журі та виборола почесне І місце.

29 березня 2016р.

фестиваль