Друк

Вечірній Житомир

 

А ти, знамення жита й миру,
Стоїш одинадцять віків,
 Полісся славиш України,
  Cьогодні і в часи волхвів.


26 квітня 2016р.

  
 

15 квітня 2016 р. учні восьмих класів на чолі з класним керівником 8-А кл. Яковенко Лілією Іванівною та педагогом-організатором Козловською Оксаною Олексіївною вирушили на вечірню екскурсію по нашому рідному місту - Житомиру. У ньому, незважаючи на всі руйнування, численні війни та напади чужоземців,  знаходиться величезна кількість пам'ятників та історичних місць, про які ми дізналися з розповіді  професійного екскурсовода Ізебелли Григорівни. 

Спершу ми відвідали одне з найвизначніших   місць – Замкову гору, біля якої з захопленням слухали та обговорювали  історію заснування нашого міста. Наступною  зупинкою став  Майдан Корольова, який був названий на честь знаменитого уродженця міста, вченого і конструктора Сергія Корольова. Побувавши біля Монумента Вічної Слави, який встановлено на честь воїнів-визволителів, партизанів і підпільників, ми згадали про подвиги славетних українців. На нашу думку, найяскравішою частиною екскурсії стало відвідання єдиної пішохідної вулиці міста -  Михайлівської. З першого погляду, неможливо охопити всю довжину цієї, здавалося б, непримітної вулички. Але потрібно лише подивитися трохи вище, і ви будете зачаровані фасадами будинків, старовинною архітектурою в поєднанні з новітніми картинами та зображеннями сучасних художників. Цей краєвид не може залишити нікого байдужим.

Всі ми були вражені красою та величністю вечірнього міста. Мало хто знає, але воно  пов'язане з іменами десятків діячів української, російської, польської та єврейської культур. Тут народилися, жили, навчалися і творили такі письменники, як  Михайло Коцюбинський, Саша Чорний, Олександр Олесь, Максим Рильський, Борис Тен, композитори Микола Лисенко, Борис Лятошинський, кінорежисер Олександр Довженко... 

Сподіваємося, після відвідання екскурсії всі ми пишатимемося  тим, що живемо в славетному і чарівному  місті - Житомирі!


                                                                                                                        Учениці 8-А класу    

  Вільдеман Вероніка та Маковська Ольга     

26 квітня 2016р.


Вечірній Житомир_1

 

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates