Пам’ять серця…

Саме під такою назвою 21 квітня 2016 року відбулася зустріч з учасником АТО військовим кореспондентом підполковником Туровцем Романом Володимировичем.

27 квітня 2016р.

Учні 8-А та 7-Б класів мали можливість послухати розповідь і подивитися фоторепортаж про події на Сході нашої країни, про буденне життя бійців, про велике бажання перемогти ворога і повернутися на Батьківщину. А ще Роман Володимирович, якого ми не вперше запрошуємо, підготував відеосюжети про те, з якою радістю бійці приймали наші малюнки, поробки, листи, які ми передавали військовим минулої весни. Уявляєте, ми впізнали свої роботи!!! А це означає, що дитяча творчість – велика підтримка для бійців!

Звісно, всі бажаючі задавали питання нашому гостю, який чесно і відверто відповідав на них, продемонструвавши і неабияке почуття гумору.

Свої власні вірші подарували Роману Володимировичу Женя Горбата і Оля Матвієнко, а Ліза Рафальська і Давид  прочитали вірші дітей з інших міст України. Гарними подарунками стала пісня у виконанні групи дівчат з 8-А кл., щирий малюнок Вероніки Вільдеман та сплетені обереги і рукавички, виготовлені учнями 7-Б кл.

На останок ми сфотографувалися таким великим колективом з Романом Володимировичем. Сподіваємося, і зустріч, і фотографія стануть справжньою пам’яттю серця!

Учениці 8-А класу

27 квітня 2016р.