Друк

 Зустріч з Героєм України

             19 квітня до нашого ліцею завітав Герой України – майор Збройних Сил, командир 13 окремого аеромобільного батальйону 95 окремої аеромобільної бригади – Олександр Порхун. На цю теплу зустріч зібралися учні 8-11 класів, учителі, батьки. Олександр Володимирович розповів нам про те, в яких основних бойових операціях брав участь його батальйон.4 травня 2016р.

   

             В липні 2014 року штурмова група під керівництвом Олександра Порхуна взяла під контроль і утримувала Савур-могилу, що в подальшому позитивно вплинуло на хід операції. Як з’сувалося, О. Порхун отримав контузію ІІІ ступеня, але, незважаючи на це, продовжував виконувати поставлені задачі. За всі свої героїчні подвиги та захист Вітчизни отримав звання Герой України з врученням ордену «Золота Зірка».

           Мабуть, в залі не було жодної байдужої людини: щира і проста розповідь Олександра Володимировича вразила у саме серце, яке защемило й від переглянутих відеороликів про війну на Сході нашої країни.

          Ліцеїсти задавали багато питань почесному гостю. Так, ми дізналися про улюблені шкільні предмети Героя, про стрибки з парашутом, про дитячі мрії, які збулися. А по закінченні зустрічі всі бажаючі із задоволенням фотографувалися з Олександром Порхуном, висловлювали щиру подяку.

          Я точно знаю: ми повинні пам’ятати про таких людей, як наш гість!

          Слава Україні!

          Героям Слава!

 


                                                                                                                       Горбата Євгенія,

учениця 8-А класу  

 

4 травня 2016р.


Зустріч з Героєм України_1

 

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates