Друк
Допоможемо зимуючим птахам!

   

20 січня у 5Б класі відбулася виховна година присвячена тим, на кого ми не завжди звертаємо увагу, хоча вони її насправді потребують! Варто лише визирнути у вікно, і горобець, і синиця потрапляють у поле нашого зору взимку. Ми настільки звикли до них, що нам здається, ніби ми про них все знаємо…

 

25 січня 2017р.

   

Учні нашого класу заздалегідь почали готуватися до виховної години. Група «фахівців» підготувала цікаву інформацію про окремі види зимуючих птахів, інша група виступила у ролі «знавців пташиного меню», також окремі учні підготували загадки про пташок та знайшли інформацію про те, як вшановують пташок у різних країнах світу. Наостанок ми влаштували галерею малюнків про зимових пташок, після чого комісія «Природа і ми» нашого класу нагадала графік поповнення їжею власноруч виготовленої нашими хлопцями годівнички, що давно розміщена на шкільному подвір’ї.

Кожен з нас повинен розуміти свою роль в охороні птаства, допомагати зберігати птахів під час зимівлі, повернення до місць гніздування, а також продовжити вести дослідницьку роботу щодо охорони та обліку птахів. Цим заходом ми хотіли ще раз привернути увагу до життя птахів, їх охорони, щоб ми не забували про велику допомогу, яку надають птахи людям, і в зимовий період допомагали їм. 

Обіцянка птахам

Ніколи не зробимо шкоди
Ми пташці у ріднім краю.

Нехай звеселяють природу -
Співають для нас у гаю.

Ми друзі і вірні, і щирі,
Бо ми бережем повсяк час
Пташок, що літають у вирій,
І тих, що зимують у нас.

 

                                                                              

Прес-центр 5-Б класу

25 січня 2017р.


Доможемо зимуючим птахам_1

 

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates