«Краща шпаківня»

25- 26 лютого 2017 року житомиряни та гості міста з радісним настроєм, з надією і вірою поринули в святкову атмосферу Масляної. Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.

26 лютого 2017р.

В рамках проведення загальноміського свята «На Масляну» 26 лютого 2017 року в Шодуарівському парку відбувся конкурс «Краща шпаківня». Учні 4 – Є класу з допомогою батьків виготовили шпаківні і вирішили відвідати захід. Всі шпаківні вивісили на території парку. Учні були нагороджені подяками від міського голови та подарунками. Тепер з нетерпінням чекають мешканців в нових оселях.

26 лютого 2017р.

«Краща шпаківня»_1