День гігієни

Знання правил гігієни є обов’язковими у житті кожної людини. Тому у нашому ліцеї щороку проходять цікаві заходи щодо вивчення нових правил гігієни. 14.04. 2017 року вожаті 9-В класу на чолі з педагогом – організатором Старополь В.В., провели веселу гру «Питаю –відповідаю, новому навчаю», де діти 1-3 класів спілкуючись із старшокласниками отримали нові знання з таких розділів гігієни як : «Особиста гігієна», «Гігієна рук та ніг», «Гігієна одягу та взуття», «Гігієна харчування» та «Гігієна житла».

14 квітня 2017р.

І якщо деякі розділи гігієни для дітей були знайомі то такі розділи, як «Гігієна харчування» та «Гігієна житла» були для дітей маловідомими. Питання і відповіді лунали з обох сторін, адже ніхто не хотів залишатися осторонь, коли розмова стосується твого здоров'я. І лише вибагливий дзвінок на урок зупиняв жваве спілкування дітей.

14 квітня 2017р.

День гігієни_1