Свято останнього дзвоника 2017

26 травня у святковій, теплій і справді родинній атмосфері в Житомирському екологічному ліцеї №24 відбулось Свято останнього дзвоника!
Для когось це була довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, а для когось це були останні хвилини перебування в рідній школі...

26 травня 2017р.

Веселе і водночас сумне свято об’єднало учнів 7-11 класів, вчителів, батьків та гостей. Першою привітала усіх присутніх директор ліцею Ганна Павлівна Дудік. За традицією відзначила успіхи  та нагородила грамотами ліцеїстів. Але головними дійовими особами свята все ж були наші випускники! Вони висловлювали свою подяку вчителям за незабутні шкільні роки, передали естафету навчання своїм наступникам. Слова, що прозвучали з їх вуст, були насичені особливою щирістю та вірою у світле майбутнє наступного покоління, що віднині своїми руками творитиме історію своєї держави.

Учні молодшої школи відзначили цей день, взявши участь у оригінальному квесті. Їм довелося виконати чимало завдань, розшукуючи дзвоник.  Діти настільки захопилися грою, що навіть похмура погода не вплинула на святковий настрій!

Для паралелей 5-6 класів сьогоднішній день також став особливим. На них чекав сюрприз! Вони повинні були знайти ключ від школи, щоб якнайшвидше розпочати канікули! Учні із задоволенням відповідали на питання, складали пазли, відгадували мелодії, інсценізували казки та виконували усі завдання, щоб тільки досягти цілі і оволодіти заповітним ключем.

Сподіваємось, що сьогоднішній Останній дзвоник стане для всіх одним з найприємніших спогадів!

26 травня 2017р.

Останній дзвоник 2017_1