«Увага! Діти на дорозі»

Учні крокують до школи. Чи буде дорога безпечною для них залежить від нас, дорослих. Ми є прикладом для наслідування. І завжди маємо пам’ятати, що діти беруть приклад з нас. Це стосується і правил дорожнього руху.

20 вересня 2017р.

Знати мало. Суворо дотримуватись правил дорожнього руху – запорука безпеки життя як нашого так і наших дітей.

Тому в рамках місячника безпеки руху «Увага! Діти на дорозі!», для учнів молодшої школи пройшли виховні заходи з метою запобігання нещасних випадків на дорозі.

Першокласники зустрічали інспектора із зв’язків з громадкістю УПП у м. Житомирі ДПП, лейтенанта поліції Жуковецького С.А. з просвітницько -профілактичним заняттям «Безпечна дорога до школи», до учнів 2-3 класів завітав Світлофор з помічниками ,а учні четвертих класах показали свої знання у вікторині.

Сподіваємось, що отриманні знання допоможуть дітям бути чемними (достойними) учасниками дорожнього руху.

20 вересня 2017р.

Увага! Діти на дорозі!_1