Ліцеїсти поринули в історичний екскурс «З любов’ю до Житомира»

Учні 6-А класу Житомирського екологічного ліцею №24 з класним керівником Кузнецовою І.Ю. стали учасниками історичного екскурсу «З любов’ю до Житомира», який організований Житомирською центральною міською бібліотекою ім. Василя Земляка за підтримки Житомирської обласної державної адміністрації.

16 листопада 2017р.

Напередодні екскурсії Катерина Заєць – бібліотекар Житомирської центральної міської бібліотеки ім. Василя Земляка та керівник вищезазначеного проекту провела з учнями 6-Акласу краєзнавчу ігрову годину «Це – моє місто, це – мій Житомир», щоб прищепити юним житомирянам любов до рідного міста.

Ліцеїсти доторкнулись до історії рідного міста та поринули у захоплюючу екскурсію, яку проводив відомий житомирський історик-краєзнавець Георгій Павлович Мокрицький.

Завдяки даній програмі та таланту пана Георгія привернути увагу дітлахів до історичних фактів, юні екскурсанти дізнались: чому Мальованка називається Мальованкою; скільки підземних річок протікає під містом; про те, що ми маємо свій «Новий світ», який є ще чарівнішим від американського; про історію житомирського валуна; про мамонта, який ще й досі живе в підвалі церкви.

Шестикласники мали змогу побачити визначні історичні місця Житомира, почути про відомих людей, котрі проживали у нашому місті.

Насамкінець екскурсії учні відвідали центральну міську бібліотеку, де мали цікаву та пізнавальну зустріч з рятувальником, котрий розповів дівчатам та юнакам про правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв. Представник зазначеної надзвичайно відповідальної професії продемонстрував дітям цікаві відеоролики, завдяки яким ліцеїсти усвідомлюватимуть важливість дотримання правил поводження з небезпечними предметами.

Зауважимо, що безсумнівно любов до України розпочинається з любові до малої Батьківщини – місця, де народився.

16 листопада 2017р.

Екскурсія по Житомиру_1