Ми – за чисте повітря!

Завершено підведення підсумків акції « Ми – за чисте повітря!», що відбувалась протягом жовтня. До активної роботи долучились 5-А, 5-Б,5-Г,5-Д, 6-А,6-Б,6-В,6-Г,6-Є8-Д,9-В,9-Г,10-Б,10-В класи.

14 листопада 2017р.

Учні цих класів дізнались цікаві факти про склад повітря, про причини його забруднення та способи очищення. В класах були проведені змістовні і цікаві заходи про необхідність збереження повітря чистим, але найголовніше те, що корисною інформацією учні поділились зі своїми однолітками, батьками, сусідами та мешканцями нашого мікрорайону. Листівки, виготовлені власноруч, діти роздавали біля своїх під’їздів перехожим та розповідали про шкідливість забрудненого повітря для здоров’я людини. Радили, які прості кроки може здійснити кожен, щоб зберегти повітря чистим.

Агітаційно-просвітницька робота юних екологів триває! Долучайтесь до збереження довкілля! Бережіть чистоту повітря!

14 листопада 2017р.

Ми за чисте повітря!_1