1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Заразитися ВІЛ може кожний. ВІЛ не визнає кордонів, від нього вмирають як дорослі, так і діти.

1 грудня 2017р.

Визначено три можливі шляхи передачі ВІЛ:

1. через кров – при повторному використанні інструментів для ін’єкцій (шприци, голки), татуажу, інструментів для гоління, при переливанні неперевіреної донорської крові;

2. статевий шлях – при незахищеному (без презерватива) статевому акті з людиною, що живе з ВІЛ;

3. від матері з ВІЛ, дитині під час вагітності, пологів та/або годування груддю.

Якщо Ви говорите зі своєю дитиною про проблему ВІЛ/СНІД, то робите це абсолютно правильно. Якщо ні, то вона одержить інформацію на вулиці, у компанії, що може призвести до легковажної поведінки і зараження ВІЛ.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина уникла небезпеки, то:

• Пообіцяйте поговорити з нею про ВІЛ/СНІД;

• Зберіть необхідну інформацію для розмови;

• Знайдіть час і зручний момент для „непростої” розмови;

• Своїм прикладом учіть дітей бути здоровими і щасливими;

• Пояснюйте їм можливі наслідки ранніх статевих стосунків;

• Поясніть шкоду наркоманії.

Страх і неправдива інформація про ВІЛ-інфекцію спричиняють страждання багатьох людей. Тому також важливо знати яка поведінка є безпечною по відношенню до ВІЛ-інфекції.

Учні 9 класів нашого ліцею долучилися до всесвітніх заходів щодо боротьби зі СНІДом і створили «живу» стрічку, як символ солідарності з ВІЛ-позитивними людьми.

1 грудня 2017р.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом _1