Напередодні свята…

В нашому ліцеї стало традицією до Дня Святого Миколая влаштовувати сімейно-родинні вечори для учнів, що позбавлені батьківського піклування. Грудень 2017 року не став виключенням. Тільки цього року було вирішено змінити формат святкування.

18 грудня 2017р.

18 грудня учні відвідали Львівську майстерню шоколаду, що знаходиться в нашому місті. Для них працівники кав’ярні влаштували справжній майстер-клас з виготовлення цукерок (ознайомлення з походженням шоколаду, з його складом та особливостями виготовлення шоколадних цукерок).

Кожна дитина мала змогу власноруч виготовити шість цукерок, вкладаючи в них усю свою креативність та фантазію. Такі шедеври навіть шкода було куштувати.

По закінченні заходу усі отримали сертифікати майстра-шоколатьє. А враження, які отримали учні протягом вечора, мабуть, залишаться на все життя.

18 грудня 2017р.

Напередодні свята..._1