Останній дзвінок 2015

Вже останній пролунав із дзвінків.

Покликав всіх до сонячного літа.

Канікули  -  це мрія школярів.

Її ми зараз можемо здійснити.

30 травня 2015р.

29 травня 2015 року відбулося свято останнього дзвоника. У сонячний,  приємний день, ліцеїсти , з теплими посмішками на обличчі та квітами у руках зібралися на подвір’ї школи , адже саме там пролунав останній дзвінок.

Багато школярів з нетерпінням чекали на цей день, бо попереду такі омріяні канікули. Влітку можна забути про уроки і домашні завдання! Лише для наших випускників це водночас і радісне, і сумне свято. Цей дзвінок пролунав для них востаннє, закликаючи у невідоме, вже доросле життя.

А усім тим, з ким зустрінемось 1 вересня, бажаємо сонячних, радісних, сповнених незабутніми спогадами літніх канікул!

30 травня  2015р.

Останній дзвінок 2015_1