Друк

День юного натураліста

Святкування Дня юного натураліста в Житомирському екологічному ліцеї вже стало доброю традицією.


16 вересня 2016р.

   

 16 вересня 2016 року було проведено ряд заходів, присвячених Дню юного натураліста в Житомирському екологічному ліцеї №24. Розпочинається День юного натураліста проведенням радіолінійки, що присвячена юннатівському руху в Україні та на Житомирщині. В кожному класі в цей день відбуваються виховні години, інформаційні хвилинки, інтелектуальні ігри та змагання, підготовлені членами клубу «Екос», учнями – членами комісії «Природа і ми» та класними керівниками. Всі ці заходи присвячені юннатівському руху та проблемам збереження природи та її ресурсів в нашій країні та в місті.

Традиційним в цей день є старт природоохоронної акції, в якій протягом всього навчального року беруть участь учні ліцею, залучають до роботи своїх батьків та мешканців нашого мікрорайону. Цього навчального року ми оголосили про акцію «Жити кліматично розумно», над завданнями якої будемо працювати. Напрямами роботи будуть 4 рівні: «Я і моя кімната», «Я і моя квартира», « Я і мій ліцей», «Я і мій квартал, моє місто». Це - акція, під час якої ми будемо ділитися порадами про те, як вести сталий спосіб життя, жити кліматично розумно. Багато з наших порад прості, і багато людей, можливо, вже ними користуються. Щоб жити кліматично розумно, немає необхідності повністю міняти свій спосіб життя. Нам не потрібно все робити відразу, але при цьому люди повинні знати, що зміни слід починати з себе і що наша участь має значення. Наші невеликі кроки можуть мати великі наслідки! Акція спланована клубом «Екос» і кожному ліцеїсту знайдеться робота до душі, сподіваємось що це буде не тільки корисно, а й цікаво.

Кульмінацією святкування Дні юного натураліста в ліцеї завжди є посвята наших найменших учнів – першокласників в юні екологи.

16 вересня 2016р.


День юного натураліста  _1

 

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates