Буккросинг

З 10 жовтня 2017 року у вестибюлі Житомирського екологічного ліцею №24 відновлює свою роботу буккросинг.



10 жовтня 2017р.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою!

Учні, що в минулому навчальному році навчались у 4-Є класі, та їх класовод Михалюк Ольга Валентинівна стали кращими в Україні за результатами конкурсу «День зустрічі птахів», вони перемогли в номінації «Агітаційна робота», вчитель Михалюк О.В. стала кращою в номінації « Найкращий організатор біологічних свят».



25 вересня 2017р.

Детальніше...

Вітаємо всіх юних екологів та клуб «Екос»!

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства “Укрводоканалекологія” у 2017 році проведено Всеукраїнський конкурс «10х10».



23 вересня 2017р.

Детальніше...

День юного натураліста

Святкування Дня юного натураліста в Житомирському екологічному ліцеї вже стало доброю традицією.



22 вересня 2017р.

Детальніше...

ХVІІ міський екологічний фестиваль «Голос Землі»

20 квітня відбулось закриття ХVІІ міського екологічного фестивалю «Голос Землі». Учні Житомирського екологічного ліцею №24 провели віртуальну екскурсію містом Житомиром для усіх присутніх на урочистому закритті. Під час подорожі містом глядачі зустрілись з князем Житомиром, що за легендою заснував наше місто на Замковій горі, пройшлися з ним вулицями сучасного міста та проїхались на віртуальному трамвайчику. Побували в музеї космонавтики та завітали до Житомирського екологічного ліцею.


20 квітня 2017р.

Детальніше...

Дитячий парламент XVII міського екологічного фестивалю "Голос Землі"

Традиційно житомирські школярі відзначають День Землі і День Довкілля, представляючи свої екологічні проекти на фестивалі «Голос Землі». Цього року темою фестивалю стала тема, присвячена стану та розвитку туризму Житомирщини та міста Житомира: «Сталий розвиток туризму – шлях до гармонізації життя суспільства»


13 квітня 2017р.

Детальніше...

Тиждень енергозбереження

Згідно з планом роботи клубу «Екос» з 20 по 24 лютого у Житомирському екологічному ліцеї №24 відбувся тиждень енергозбереження. В рамках роботи цього тижня було проведено ряд цікавих заходів, серед яких «Киснева лабораторія», «Кліматична вікторина», «Буккросинг», але кульмінацією тижня стало проведення «Енергетичного форуму».


24 лютого 2017р.

Детальніше...

Aкція «Годівничка»

Щорічно з листопада по березень в Житомирському екологічному ліцеї № 24 триває акція «Годівничка». Акція започатковується з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни.


16 листопада 2016р.

Детальніше...

День юного натураліста

Святкування Дня юного натураліста в Житомирському екологічному ліцеї вже стало доброю традицією.


16 вересня 2016р.

Детальніше...

Еколого-математичний квест «Енергетичний експрес»

 24 листопада 2016 року в Житомирському екологічному ліцеї №24 відбувся еколого-математичний квест «Енергетичний експрес». Команди учнів 8-х класів змагались в умінні розв’язувати математичні задачі, які були присвячені проблемам економії енергії, води та енергоощадливій поведінці, що включає в себе заміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи.


24 листопада 2016р.

Детальніше...

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates