"Добро  віддається  сторицею"

Щороку, напередодні дня Святого Миколая в наш ліцей приходить  сімейно-родинне свято для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та їх опікунів – «Добро віддається сторицею».

18 грудня 2014р.

Традиційне чаювання в затишній родинній атмосфері зимовим вечором у ошатній залі. Музичні вітання від дитячого хору «Сонячні зайчики», танцювального гурту «Фієста», вокального ансамблю «Домінанта». Директор ліцею звернулася до усіх з теплими словами та побажаннями. Ну, як тут Миколаю не прийти?

Спілкування вдалося! Серед побажань, що звучали, головними стали побажання миру та щоб новий рік був набагато кращим за той, що минає! Дитячі очі були сповнені надії, коли вони писали свої бажання ангелам-охоронцям, щиро вірячи у їх здійснення.

Спонсором святкових подарунків родинам став підприємець Володимир Олегович Грибан, батько учня 5-А класу.

Нехай весь прийдешній рік буде повний приємних подій, радісних зустрічей, нових відкриттів і тільки чудового настрою! Нехай новини будуть гарними, знайомства приємними, справи вдалими, а неприємності дрібними. Нехай кожен дім буде повний друзів, любові, посмішок і тепла! Нехай усе задумане здійсниться, здоров’я буде міцним і по-справжньому близькі люди завжди будуть поруч!

18 грудня  2014р.