Друк

Герої не вмирають!

   

Сьогодні на нашу рідну землю прийшло нове лихо – біль утрат в зоні АТО. Більше року ми не можемо спати спокійно: знову гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них – наш випускник, Абрамович Артем, який не задумуючись пішов боронити Батьківщину.

16 вересня 2015р.

    

 

14 вересня 2015 року, на фасаді Житомирського екологічного ліцею №24 відбулося урочисте відкриття дошки пам’яті старшого лейтенанта Абрамовича Артема Володимировича.

 

Артем з дитинства мріяв стати справжнім чоловіком. Ці мрії втілилися при вступі до Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. По закінченні вищого навчального закладу за розподіленням він був направлений до 30-ї окремої механізованої бригади у м. Новоград-Волинський, де його призначили командиром танкового взводу. Під час військової служби за сумлінне виконання службових обов’язків він неодноразово нагороджувався численними грамотами. Достроково отримав звання старшого лейтенанта.

Він боровся за Україну, стояв на сторожі волі та незалежності. Захищаючи своїх побратимів та й кожного з нас, загинув у бою під Степанівкою на Донеччині 12 серпня 2014 року.

Абрамович Артем нагороджений орденом «Народний герой України» та орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

 

   Допоки ми живі - житиме пам’ять про наших героїв! Абрамович Артем з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

     

                                                                                  

16 вересня  2015р.


Герої не вмирають_1

 

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates