Друк
Кліматичні краплі

20 жовтня учні 11-х та 9-х класів - члени клубу «Екос» та представники ліцейного самоврядування зустрічались з директором ТОВ «КТ-Енергія»( м. Київ) Кирилом Олександровичем Томляком.

 

20 жовтня 2017р.

ТОВ «КТ-Енергія» є розробником та консультантом проектів у сфері енергетики, енергоефективності та скорочення викидів парникових газів з 2010 року. Компанія виконує супроводження проектів зі скорочення викидів парникових газів в промисловості і сільському господарстві України загальним обсягом біля 600 тис. тонн СО2.

На зустрічі, яка відбулась в нашому навчальному закладі , було представлено ІТ-платформу “Кліматичні краплі”, яка відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату планети. «Зелені» вчинки учасників платформи відстежуються та переводяться в електронні бали, з подальшим їх обміном на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів платформи. Кожен бал, що має назву “Кліматична крапля” – це 1 кг парникового газу СО2, який не потрапляє до атмосфери внаслідок екологічних дій учасників платформи. Така людина є “Джерелом” скорочень викидів парникових газів і протягом року може утворити 500 і більше “Крапель”. Отримані “Краплі” можна поміняти на знижки та бонуси від партнерів «КТ-Енергія» – “Озер” – екологічно-свідомих закладів торгівлі, розваг, ІТ, житлово-комунальних послуг тощо. В нашому місті це магазин «Океан» та заклади громадського харчування мережі Salad.

Учні нашого ліцею, що є екологічно свідомим громадянами, відгукнулись на пропозицію Кирила Томляка встановити на свої гаджети платформу «Кліматичні краплі» та, виконуючи екологічно-дружні вчинки, зокрема рух на велосипеді замість автомобіля, економія світла і тепла у власних оселях, отримувати бали «Краплі», які можна витратити з користю на власне дозвілля.

На зустрічі учні ліцею виголосили власну «Кліматичну декларацію» та отримали в подарунок від «КТ-Енергія» на свій електронний гаманець близько 150 крапель кожен, адже наші активісти знають, що означає берегти довкілля, як зменшувати викиди СО2 в повітря та як вести агітаційно-просвітницьку роботу серед своїх однолітків та мешканців нашого мікрорайону.

Будьте екологічно-свідомими, приєднуйтесь до платформи «Кліматичні краплі», заробляйте заоохочувальні бали «Краплі»! Зменшуйте викиди СО2 в повітря!

 

                                                                              31 жовтня 2017р.


Кліматичні краплі_1

 

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates