Відкриття меморіальної дошки Олександру Залізку

21 листопада відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому у зоні АТО - бійцю 54-ї окремої механізованої бригади Олександру Залізку.

21 листопада 2016р.

Загиблі герої Артем Абрамович та Олександр Залізко віднині зустрічатимуть учнів, вчителів та гостей навчального закладу. Свого часу вони також навчалися у ліцеї, після закінчення якого обрали свій шлях у житті, але доля відміряла їм так мало років життя – обоє загинули на полі бою у зоні проведення АТО, захищаючи свою країну і свій народ.

Вшанувати пам’ять загиблого вийшло близько двох сотень учнів ліцею та вчителі.  На відкриття меморіальної дошки також приїхали рідні та його бойові побратими. Під Луганським Бахмутського району Донецької області Саша загинув внаслідок отриманих кульових поранень, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України. «Сім’я Залізко та рідня вдячні всім, хто долучився до увіковічнення пам’яті Олександра», - сказав батько загиблого Броніслав Адамович Залізко. Вічна пам’ять нашим Героям!

21 листопада 2016р.

Відкриття меморіальної дошки Олександру Залізку_1