22 вересня – День партизанської слави

Напередодні Дня партизанської слави учні 7-В класу (класний керівник Головень Л.Г.) та 8-А класу (класний керівник Кузнєцова І. Ю.) взяли участь у зустрічі з ветеранами Ярошем Іваном Миколайовичем та Богуславським Георгієм Васильовичем. Ліцеїсти підготували невеличкий концерт: читали вірші, співали пісні, а ветерани ділилися спогадами про Велику Вітчизняну війну.

22 вересня 2012р.

21 вересня учні 8-А класу (класний керівник Кузнєцова І. Ю.) та 9-А класу (Вільдеман Л.В.) взяли участь у святковому покладанні квітів до пам’ятника О. Д. Бородію, якому посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Протягом тижня учні відвідували ліцейний музей Великої Вітчизняної війни, де вони дізналися про події 1941-1945 років, а також мали можливість роздивитися особисті речі ветерана Шубовича Василя Митрофановича, який пройшов всі кола воєнного аду.

Екскурсію проводили учні 7-В класу: Куниця Гліб, Любченко Дар’я, Карабінська Анна, Мариновський Дмитро та Дворницький Максим, які дебютовали як екскурсоводи. Учнів надзвичайно зворушила розповідь про героїчні вчинки наших земляків, вони щиро дякували екскурсоводам.

Після екскурсії я поспілкувалася з педагогом-організатором Ольгою Анатоліївною, яка підготувала юних знавців історії. Вона зазначила, що постала потреба в нових екскурсоводах, оскільки їх попередники закінчили школу, подякувала учням 7-В класу, які активно включились в цю роботу, а також висловила побажання на плідну співпрацю в подальшому.

Війна не вивітрюється з пам’яті людей, ні! Війна вкарбована в пам'ять народу, вона щемить у душі, як невигойна рана.

Ми не забуваємо тих, хто загинув заради того, щоб ми з вами зараз жили!

Ми пам’ятаємо і шануємо тих, хто сьогодні ще з нами, хто ще може почути наше щире «спасибі»!

22 вересня 2012р.

День партизанської слави_1