Буккросинг

З 10 жовтня 2017 року у вестибюлі Житомирського екологічного ліцею №24 відновлює свою роботу буккросинг.10 жовтня 2017р.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою!

Учні, що в минулому навчальному році навчались у 4-Є класі, та їх класовод Михалюк Ольга Валентинівна стали кращими в Україні за результатами конкурсу «День зустрічі птахів», вони перемогли в номінації «Агітаційна робота», вчитель Михалюк О.В. стала кращою в номінації « Найкращий організатор біологічних свят».25 вересня 2017р.

Детальніше...

Вітаємо всіх юних екологів та клуб «Екос»!

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства “Укрводоканалекологія” у 2017 році проведено Всеукраїнський конкурс «10х10».23 вересня 2017р.

Детальніше...

День юного натураліста

Святкування Дня юного натураліста в Житомирському екологічному ліцеї вже стало доброю традицією.22 вересня 2017р.

Детальніше...

ХVІІ міський екологічний фестиваль «Голос Землі»

20 квітня відбулось закриття ХVІІ міського екологічного фестивалю «Голос Землі». Учні Житомирського екологічного ліцею №24 провели віртуальну екскурсію містом Житомиром для усіх присутніх на урочистому закритті. Під час подорожі містом глядачі зустрілись з князем Житомиром, що за легендою заснував наше місто на Замковій горі, пройшлися з ним вулицями сучасного міста та проїхались на віртуальному трамвайчику. Побували в музеї космонавтики та завітали до Житомирського екологічного ліцею.


20 квітня 2017р.

Детальніше...

Дитячий парламент XVII міського екологічного фестивалю "Голос Землі"

Традиційно житомирські школярі відзначають День Землі і День Довкілля, представляючи свої екологічні проекти на фестивалі «Голос Землі». Цього року темою фестивалю стала тема, присвячена стану та розвитку туризму Житомирщини та міста Житомира: «Сталий розвиток туризму – шлях до гармонізації життя суспільства»


13 квітня 2017р.

Детальніше...

Тиждень енергозбереження

Згідно з планом роботи клубу «Екос» з 20 по 24 лютого у Житомирському екологічному ліцеї №24 відбувся тиждень енергозбереження. В рамках роботи цього тижня було проведено ряд цікавих заходів, серед яких «Киснева лабораторія», «Кліматична вікторина», «Буккросинг», але кульмінацією тижня стало проведення «Енергетичного форуму».


24 лютого 2017р.

Детальніше...

Aкція «Годівничка»

Щорічно з листопада по березень в Житомирському екологічному ліцеї № 24 триває акція «Годівничка». Акція започатковується з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни.


16 листопада 2016р.

Детальніше...

День юного натураліста

Святкування Дня юного натураліста в Житомирському екологічному ліцеї вже стало доброю традицією.


16 вересня 2016р.

Детальніше...

Еколого-математичний квест «Енергетичний експрес»

 24 листопада 2016 року в Житомирському екологічному ліцеї №24 відбувся еколого-математичний квест «Енергетичний експрес». Команди учнів 8-х класів змагались в умінні розв’язувати математичні задачі, які були присвячені проблемам економії енергії, води та енергоощадливій поведінці, що включає в себе заміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи.


24 листопада 2016р.

Детальніше...

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates