Дитячий парламент XVII міського екологічного фестивалю "Голос Землі"

Традиційно житомирські школярі відзначають День Землі і День Довкілля, представляючи свої екологічні проекти на фестивалі «Голос Землі». Цього року темою фестивалю стала тема, присвячена стану та розвитку туризму Житомирщини та міста Житомира: «Сталий розвиток туризму – шлях до гармонізації життя суспільства»

13 квітня 2017р.

ДЕВІЗ : «Подорожуй. Насолоджуйся. Поважай. Розвивай!»

13 квітня 2017 р. на базі Житомирського екологічного ліцею №24 проведено ІІ очний етап міського екологічного фестивалю «Голос Землі» - робота секцій дитячого парламенту за наступними темами:

• «Край граніту та азалій»

• «Запрошуємо у Житомир!»

• «Діяльна людина – багата Україна!»

• «Туризм в інтересах сталого розвитку»

• Творча секція « Хвилю тримай!».

У конкурсі взяли участь 110 учнів з 26 навчально-виховних закладів міста: ЗОШ №1, ліцею №2, гімназії №3, ЗОШ №5, ЗОШ №6, ЗОШ №7, ЗОШ №8, ЗОШ №10, ЗОШ №14, ЗОСШ №16, ЗОШ №17, ЗОШ №19, ЖСШ №20, ЗОШ №21, ЗОШ №22, гум. гімназії №23, екологічного ліцею №24, ліцею №25, ЗОШ №26, ЗОШ №27, ЗОШ №30, ЗОШ №32, ЗОШ №33, ЗОШ №35, ЗОШ №36, ЖМК.

У поданих матеріалах представлено матеріали про природно-ресурсний потенціал Житомирщини ( природні, ландшафтні об’єкти, екологічні стежки); запропоновано віртуальні екскурсії містом «Знайдено в Житомирі»; розроблено туристичні маршрути «Визначні місця Житомирщини – краю незвіданих красот»; створено проекти про «Чудеса Житомирщини» - унікальні куточки нашого краю, створені природою і людиною; опрацьовано матеріал про сучасні економічні об’єкти Житомира – гордість нашого міста; народні промисли Житомирщини – економічний і туристичний потенціал міста. Учні дослідили можливості розвитку туризму в нашому місті та області та запропонували свої креативні ідеї щодо становлення міста Житомира, як туристичного центру, до яких варто дослухатись дорослим.

13 квітня 2017р.

Дитячий парламент XVII міського екологічного фестивалю