Свято останнього дзвоника 2017

   

26 травня у святковій, теплій і справді родинній атмосфері в Житомирському екологічному ліцеї №24 відбулось Свято останнього дзвоника!
Для когось це була довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, а для когось це були останні хвилини перебування в рідній школі... 26 травня 2017р.

Детальніше...

 Ліцейний Олімп 2017

   

Вже стало гарною традицією щорічно у травні місяці відзначати кращих з кращих учнів. У 2016 - 2017навчальному році на олімпіадах, конкурсах,конкурсі-захисті МАН ліцеїсти здобули 79 перемог, а готували їх до цих нелегких випробувань  32 вчителя. 19 травня 2017р.

Детальніше...

День гігієни

Бути чистим набагато приємніше, чи не так? І не лише для самого себе, а й для твоїх рідних, друзів, учителів. Адже тому, хто охайний, частіше роблять компліменти, з ним охочіше спілкуються. Це сприяє підвищенню його самооцінки, робить популярнішим серед однолітків. А ще — це корисно для здоров'я. 15 вересня 2017р.

Детальніше...

«Увага! Діти на дорозі»

Учні крокують до школи. Чи буде дорога безпечною для них залежить від нас, дорослих. Ми є прикладом для наслідування. І завжди маємо пам’ятати, що діти беруть приклад з нас. Це стосується і правил дорожнього руху.20 вересня 2017р.

Детальніше...

Всесвітній день музеїв

   

   18 травня, у Всесвітній день музеїв, в Житомирському обласному краєзнавчому музеї був аншлаг. Відвідувачі вишикувалися у довжелезну чергу в рамках акції «Хто крайній в черзі до музею?», щоб побачити нову природничу колекцію.                                                                                                                 


18 травня 2017р.

Детальніше...

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates