Друк

 Ліцейний Олімп 2017

   

Вже стало гарною традицією щорічно у травні місяці відзначати кращих з кращих учнів. У 2016 - 2017навчальному році на олімпіадах, конкурсах,конкурсі-захисті МАН ліцеїсти здобули 79 перемог, а готували їх до цих нелегких випробувань  32 вчителя. 19 травня 2017р.

   

Є серед переможців той, хто завдяки  своїй невтомній праці та наполегливості протягом 4 останніх років стає переможцем Всеукраїнського етапу олімпіади з історії а також є щорічним призером олімпіад з математики, географії, астрономії та фізики 11-Б  класу Ящук Євген. Євген став прикладом для свого брата Данила , який переймає естафету ставши переможцем Всеукраїнської олімпіади з історії, а також призером олімпіади з географії.

   В ліцеї є вже династії переможців – це брати Ящуки – Євген та Данило, вони є накращими знавцями історії, а Шимони – Максим та Юрій, обрали математику та інформатику. Сестри Зайко – Дар’я та Марія – українську мову та літературу.

  Своїми успіхами та досягненнями наші учні завдячують вчителям, які вели їх нелегкими сходинками до Олімпу.

    І нехай щороку поповнюються наші Сузір’я Переможців  новими талановитими зірками, хай ними множиться слава нашого ліцею!

    

                                                                                  

19 травня 2017р.


2017 ОЛІМП_1

 

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates