Тиждень енергозбереження

Згідно з планом роботи клубу «Екос» з 20 по 24 лютого у Житомирському екологічному ліцеї №24 відбувся тиждень енергозбереження. В рамках роботи цього тижня було проведено ряд цікавих заходів, серед яких «Киснева лабораторія», «Кліматична вікторина», «Буккросинг», але кульмінацією тижня стало проведення «Енергетичного форуму».

24 лютого 2017р.

З 1 вересня в ліцеї стартувала акція «Жити кліматично розумно», робота якої тривала за 4 рівнями «Я і моя кімната», «Я і моя квартира», «Я і мій ліцей», «Я і мій квартал, моє місто». Проведений клубом «Екос» «Енергетичний форум» був звітом учнів про роботу під час акції. Найактивнішими під час акції «Жити кліматично розумно» були учні 5-А класу (класний керівник Кузнєцова І.Ю.). В своєму класі вони провели квест «Збережемо енергію – збережемо Планету!», в якому 4 команди «Краплинка», «Енерджайзер», «Теплок» та «Газовичок» ділилися з учнями порадами по збереженню енергії, води, тепла та газу. Учні 5-А класу виготовили та розповсюдили серед мешканців нашого мікрорайону листівки із закликами та порадами, як зберегти енергію та інші ресурси.

На форумі виступили і делегати 8-х класів, які представили свої роботи на конкурс «Енергія і середовище». Учениці подали свої поради по збереженню енергії у віршованій формі та у вигляді казок про незвичні пригоди героїв по збереженню електроенергії.

Найголовнішою подією форуму стала робота делегатів у групах про створенню «Скриньки енергетичних порад» за рівнями акції «Жити кліматично розумно». Учнями було створено чудові проекти по енергозбереженню, які захищали представники кожної групи.

Результатами своїх досліджень по моніторингу енерговитрат до виконання простих правил енергозбереження та після них поділились учні 8-В та 10-Б класів.

Підсумком роботи «Енергетичного форуму» стало виголошення учнями енергозберігаючої «Кліматичної декларації»:

Шапки полярних крижин та снігів мають біліти!

Морж, пінгвін, білий ведмідь мають жити!

Зимовий мороз і літня жара мають бути!

Чоботи й валянки взимку усі мають взути!

Білі сніжинки в повітрі зимою мають кружляти!

Санки та лижи батьки для дітей мають купляти!

Яскраве життя в коралових рифах має тривати!

Енергозберігаюча лампочка має палати!

Наш екологічний ліцей має процвітати!

24 лютого 2017р.

Тиждень енергозбереження_1