Еколого-математичний квест «Енергетичний експрес»

24 листопада 2016 року в Житомирському екологічному ліцеї №24 відбувся еколого-математичний квест «Енергетичний експрес». Команди учнів 8-х класів змагались в умінні розв’язувати математичні задачі, які були присвячені проблемам економії енергії, води та енергоощадливій поведінці, що включає в себе заміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи.

24 листопада 2016р.

Рух команд відбувався між станціями «Центр розрахунків економії води в будинку», «Центр розрахунків економії електроенергії в будинку», «Центр світодіодних електричних ламп», станціями «Енергетична» та «Вустами немовляти». Учні дізнались, що навіть прості заходи , які кожен виконає в своїй оселі , можуть призвести до відчутної економії енергії та води, а значить і коштів із сімейного бюджету. Зокрема, зовсім не складним є використання душу замість ванни, прання білизни при повному завантаженні машини, вчасне полагодження сантехніки в оселі тощо. Відчутно зменшуються витрати електроенергії, якщо вимикати електроприлади зразу після їх використання, а не залишати в режимі очікування. Зекономити значні власні кошти можна й тоді, коли в оселі замінити лампи розжарювання на світлодіодні, адже при використанні однієї лампи розжарювання витрачається щогодини 60 Вт, тоді як світлодіодна лампа витрачає лише 8Вт в годину.

У квесті перемогла команда 8-А класу, команди 8-Б і 8-В класів посіли друге і третє місця відповідно.

24 листопада 2016р.

Eколого-математичний квест «Енергетичний експрес»_1