Друк

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

Він був сином мужика, і став володарем в царстві духа. Він був кріпаком, і став велетнем у царстві людської культури.

І.Франко.

13 березня 2014р.

Щороку в березневі дні усе людство вшановує Генія і Пророка, який став символом України – Тараса Григоровича Шевченка.

В рамках відзначення 200 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка у вестибулі ліцею протягом тижня функціонувала книжкова виставка «Тарас Шевченко – живий», а також виставка малюнків за творами великого поета «Будем жить, людей любить…».

Учні 7-х класів взяли участь у захоплюючому квесті «Чи знаємо ми Т.Г.Шевченка»

Завершився тиждень вшанування генія української культури літературно-музичною композицією «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!», яку разом з учнями підготували Яремчук Світлана Станіславівна та Шульга Ольга Анатоліївна. На святі звучало по-народному глибинне шевченківське слово…. Воно палке, як вогонь… Воно ніжне, сповнене любові… Шквал оплесків викликала невеличка вистава із життя малого Тараса. Справжня акторська майстерність ліцеїстів допомогла глядачам поринути у чарівний світ дитинства поета.

До нас завітали студенти Житомирського музичного училища Андрій Мазур та Олена Коростельова. Саме завдяки їм нам випала унікальна нагода послухати живий голос України – бандуру. У залі панувала неймовірно піднесена атмосфера.

Всі ми розуміємо, що святу передувала напружена підготовка, тривалі репетиції. Дякуємо всім, хто долучився до підготовки свята.

Шевченкові поезії будуть актуальними завжди, адже написані людиною, яка поєднувала в собі геніальність і простоту водночас, і не помітити великої любові поета до України просто неможливо, бо вона справжня, чиста, не лукава.

Ми не забуваємо Шевченкові заповіти!

Ліцейний прес-центр

13 березня 2014р.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!_1
2013 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates