Друк

ЕКОклас. Акція "Очисти Україну - утилізуй батарейки"

В рамках роботи над проектом «Батарейка» під егідою конкурсу «ЕКОклас» http://www.foxtrot.com.ua/ecoclass в ліцеї відбувся екоквест «Земля – наш спільний дім!». Команди учнів 8-9 класів подорожували станціями, на яких розв’язували завдання, присвячені збереженню довкілля, дбайливого ставлення до природних ресурсів, правилам поводження у природі, утилізації відходів (зокрема батарейок). Вперше в екоквесті з’явилась станція «Екологічна та економічна техніка». На цій станції учні виконували завдання, пов’язані з проведенням енергоаудиту власного помешкання, під час якого зробили висновки про можливість економного використання електроенергії у власній оселі. Як це зробити?

8 травня 2014р.

Відповідь на це запитання з’явилась під час виконання другого завдання: використовуючи посилання сайту «ЕКОклас»:www.foxtrot.com.ua/ecoclass, http://www.foxtrot.com.ua/pages/econovation/1016, http://www.foxtrot.com.ua/pages/econovation/1014, http://www.foxtrot.com.ua/pages/econovation/1004, підготувати доповідь про технічні інновації всесвітньо відомих виробників побутової техніки ( до 10 речень), в якій переконати присутніх про значну економію ресурсів при використання сучасної екоеффективної техніки. Інформація, знайдена на сайті «ЕКОклас» переконує, що участь кожної дитини в економії домашніх енергетичних та грошових ресурсів родини цілком можлива, крім того це позитивно вплине також і на збереження енергії та довкілля.

Під час третього завдання учні змогли використати отриману інформацію для складання порад щодо збереження енергії «Енергія+» в ліцеї або у власній оселі. На станції також працювала «Гаряча телефонна лінія», де кожній команді надавалась можливість здійснення трьох дзвінків до знайомих з метоюпереконання їх використовувати в побуті сучасну побутову техніку ( наприклад, LG), що дозволить значно зекономити енергію, воду, а, значить і власні кошти.

Робота над проектом «Батарейка» триває! Очікуйте на оголошення нового екоквесту, присвяченого екоінноваціям, цікавтесь новинками сайту «ЕКОклас»!

8 травня 2014р.

2013 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates