З Днем Незалежності, Україно!

День Незалежності – найбільше свято української державності, яке цього року відзначається по-особливому…

Учні 6-А класу долучились до офіційного святкування 24 Дня Незалежності України, яке традиційно розпочалось біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

.

25 серпня 2015р.

Військовий духовий оркестр виконав «Величальну Україні», а по завершенню під звуки мелодії «Реве та стогне Дніпр широкий» до підніжжя пам’ятника житомиряни поклали квіти.

Звідти урочиста хода рушила вулицею Велика Бердичівська. Відбулося покладання квітів до пам’ятника Івану Франку, меморіальних дошок В’ячеславу Чорноволу та Михайлу Грушевському, до стели Небесної Сотні. Хода супроводжувалася музикою та гучними вигуками: «Слава Україні!»,  «Героя слава!».

На майдані Корольова діти взялися за руки і символічно живим ланцюгом об’єднали намальовану юними художниками на асфальті територію України.

З особливим трепетом зазвучало «Ще не вмерла України і слава, і воля…» і в очах, наповнених сльозами, відчувалася гордість за те, що ми українці і  величезна віра в нашу перемогу!
Наостанок хочеться нагадати всім слова Івана Світличного: «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна».

Мирного усім неба!

Прес-центр 6-А класу