День миру!

Для більшості людей нашої планети мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, діти ходять до школи, чоловіки та жінки займаються повсякденними справами.  Там, де суспільство міцне, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися.

21 вересня 2015р.

14 вересня 2015 року, на фасаді Житомирського екологічного ліцею №24 відбулося урочисте відкриття дошки пам’яті старшого лейтенанта Абрамовича Артема Володимировича.

Однак, для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар - не більше ніж казкова мрія. Вони живуть в оковах, в атмосфері нестабільності і страху. Для них в основному і існує цей день.

У 1981 році Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру (International Day of Peace) і встановила його святкування на третій вівторок вересня. Заснувавши цей День, Генеральна Асамблея присвятила його зміцненню ідеалів миру як усередині держав і народів, так і між ними. А через 20 років, в 2001 році, Генеральна Асамблея одноголосно прийняла резолюцію, в якій постановила, що з 2002 року Міжнародний день миру буде відзначатися щорічну 21 вересня як день загального припинення вогню і відмови від насильства.

З того часу силами громадських та молодіжних організацій проводяться різні акції та заходи. Адже День покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити що-небудь заради нього.

За матеріалами: http://www.calend.ru

21 вересня  2015р.