Зроби життя безпечним!

Статистика свідчить, що більшість людей, в тому числі і діти, гинуть або травмуються на дорогах і під час пожеж. Сучасній людині  просто необхідно знати основи безпеки життєдіяльності!

23 листопада 2015р.

У рамках місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності «Зроби життя безпечним!» 19 листопада учні 5-6 класів спілкувались з представником ДСНС, дивилися повчальний мультфільм, відповідали на питання вікторини. Також їм поталанило побачити яскравий виступ ДЮП учнів 8-А класу. Завдяки таким заходам можна навчитися культурі безпечної поведінки, а також на практиці закріпити необхідність щоденного дотримання правил безпеки. Адже, кожен з нас повинен усвідомлювати про ту небезпеку, яка чатує на кожному кроці!І нехай сьогодні це тільки бесіда, але, можливо, завтра — отримані знання допоможуть у реальній надзвичайній ситуації, а ще краще таких ситуацій не допускати!

23 листопада 2015р.

Зроби життя безпечним!_1