Акція "Годівничка"

Птахи сильно страждають взимку від холоду і голоду. Крижаний вітер гуляє , носиться між будинками й деревами, забирається і під туге пір’ячко. Не всидіти маленьким пташкам ні на землі, ні на гілці. Все покрито снігом,холонуть лапки…

26 лютого 2016р.

Лютий – найважчий для птахів місяць. Місяць лютого холоду й голоду. Найгірше,коли після денної відлиги вдарить вночі мороз і відразу заморозить сніг зверху. Таку крижану кірку не розбити ні дзьобом, ні слабкими лапками. Тому птахи голодують.

Але добре відомо: хто ситий, тому холод не страшний. Розуміючи це, в нашому ліцеї проведена акція «Годівничка». Учасниками стали учні 1-11 класів.

Ліцеїсти 6-В класу (класний керівник Галицька Олена Миколаївна) проводили спостереження за птахами, майстрували та розвішували годівнички. А зараз щодня Костюченко Альона, Олійник Іван та Ковальчук Марія підгодовують своїх підопічних чимось смачненьким.

Ми сподіваємось, що добра справа по порятунку пернатих буде продовжуватися й надалі та знайде ще більше послідовників.

Прес-центр 6-В класу

26 лютого 2016р.