Друк
"Казкові подорожі 9-А"

   


Світ - це книжка,
І той, хто не подорожує,
Читає лише одну її сторінку.
Св. Августин

 

01 березня 2017р.

   

Наш дружний 9-А почав «читати» книгу під назвою «Казкові місця України» ще з 5 класу!

Разом з класним керівником Яковенко Лілією Іванівною та батьками ми неодноразово бували у столиці нашої Батьківщини м. Києві, у сонячному Каневі Т. Г. Шевченка, на День Святого Миколая потрапили у новорічну казку Львова, навесні побачили могутні українські Карпати, чарівне місто Чернівці, відпочили у Буковелі. Неможливо забути й про екскурсію осіннім вечірнім Житомиром, завдяки якій ми дізналися про рідне місто багато несподіваного, побачили наш край зовсім іншими очима.

У цьому навчальному році ми відвідали історичне місто Кам'янець- Подільський, наповнене вражаючою атмосферою української минувщини. Неймовірно було знаходитися в епіцентрі історичних подій та героїчних боїв. Ми з гордістю фотографувалися на тлі величних фортець, де знімався відомий українській фільм "Тарас Бульба".

Під час подорожей ми ще більше здружилися, стали справжньою командою рідних людей, адже кожного разу попадали у цікаві пригоди, а іноді з нами траплялися навіть кумедні казуси. У приємних спогадах назавжди залишаться веселощі у готелях, наші сніданки та вечері у вишуканих ресторанах, пісні в автобусах, щирі розмови з батьками, жарти класного керівника, а головне - щастя, яке наповнювало нас під час мандрівок.

Та ми не збираємось зупинятися, бо в наших планах – відвідування інших неймовірних куточків України. Ми переконані: нам вдасться поставити рекордну кількість подорожей за весь час існування ліцею!

 

                                                                              

Учні 9-А класу Решивська Яна, Кропивницька Катерина, Малиновська Софія, Горбата Євгенія, Рафальська Єлизавета, Ящук Данило

01 березня 2017р.


Казкові подорожі 9-А _1

 

2013-2015 | Житомирський екологічний ліцей №24 | Free joomla templates