Щасливої життєвої дороги, випускники!

Радісне і водночас сумне свято зібрало 12 травня 2012 року у ліцеї учнів, батьків, вчителів – випускний вечір.

Прощалися з дитинством 120 надзвичайно талановитих, неординарних випускників, 7 з яких отримали золоті медалі: Авраменко Олександр (11-А), Агафонова Катерина (11-А), Антоненко Олег (11-А), Бондар Сергій (11-А), Чочишвілі Георгій (11-А), Сингаївська Наталія (11-Б), Кравченко Марина (11-В), а Зайцев Віталій (11-А), Закревський Роман (11-А) та Малярчук Андрій (11-Б) отримали срібні медалі.

2012-05-12

Випускники отримали свої перші атестати, почули материнські слова настанов від директора ліцею Дудік Ганни Павлівни, класних керівників Іваненко Олени Анатоліївни, Агафонової Оксани Олексіївни, Гончарової Олени Альбертівни та Остапенко Світлани Михайлівни.

Яким воно буде, ваше життя? Повне звитяг і дерзань? Чи буде у ньому печаль?!

Одного разу всесвітньо відомий скрипаль Оле Булль виступав з концертом. І раптом струна його скрипки обірвалась. Він не розгубився, а просто закінчив мелодію на трьох струнах.

Таке життя, воно змушує нас закінчувати мелодію і на трьох струнах, коли одна виходить із ладу. Щастя, долі вам зичимо, дорогі випускники! Знайдіть себе і будьте собою. Пам'ятайте, що на Землі нема другої такої людини, як ви.

Нехай дорога вашого життя завжди буде встелена квітами, як сьогодні!

2012-05-12

Щасливої життєвої дороги, випускники!_1