Station 1 let's make friends

Метою перебування дітей у таборі є підвищення рівня володіння англійською мовою учнів, зацікавлення дітей до вивчення іноземних мов, розширення світогляду юнацтва, гармонійне поєднання наукової, пізнавальної, виховної роботи з активним дозвіллям та оздоровленням.

1 червня 2016р.

Завдання табору - показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших областях.

В цікавій формі проходить знайомство по гуртах. Діти придумують назву гурту, девіз, вибирають колір свого загону. Готуються до презентації своєї стінгазети. Кращий гурт буде представляти назву табору на урочистому відкритті.

1 червня 2016р.

Station 1 “ Let’s make friends”_1