Фестиваль "Голос Землі" 2012 - Відкриття

Фестиваль збирає друзів

Земля – наш спільний дім. Ці слова надихають нас, окриляють новими думками і свіжими ідеями. Саме з такими пропозиціями прибули на XIV фестиваль дітей і педагогів «Голос Землі» делегації з різних куточків Житомирської області.

Нам з вами належить не тільки плекати красу довкілля, а й зберігати для нащадків природні багатства землі, забезпечити процвітання рідного краю та всієї планети Земля!

2012-04-24

Гостей зустрічали у фойє господарі ЖЕЛ № 24. У холі панувала дружня атмосфера. Стільки амбітних, енергійних, повних ідей учасників завітало у наш ліцей! Дехто навіть приніс з собою апаратуру. Хмм…очікується щось цікавеньке. Після реєстрації делегацій, ми запросили наших гостей до актової зали. Пануюча атмосфера була надзвичайно приємною: у залі лунала гарна музика, збуджено гомоніли глядачі, всі чекали на святкове дійство. Зі слів Т. Г. Шевченка розпочався виступ; перед нами предстала мирна картина природи, і весь зал поринув у святкову атмосферу. Особливо глядачам запам’яталась пісня, виконана учнями нашого ліцею: просто неможливо було стриматись і не поспівати трішки разом.

Задуматись про минуле, теперішнє і майбутнє рідної планети закликала нас Матінка Природа. Ніхто не залишився байдужим. Гості були приємно вражені талантом юних артистів. Після таких чудових виступів ведучі оголосили про урочисте відкриття фестивалю. На згадку про це керівники делегацій прикріпили символічні долоньки до Земної кулі на знак того, що доля всієї планети в наших руках. Потім почесні гості, які були запрошені на святкове дійство, щиро побажали нам «гарно працювати на ниві збереження довкілля», а Борис Васильович Борисюк навіть зробив для нас невеличкий сюрприз: привітав нас чудовою піснею. Після урочистого відкриття, всі поспішили на ганок аби подивитись флеш-моб, в якому брали участь першокласники нашого ліцею. «Ми любимо Землю! Ми любимо рідний край!» - вигукували школярики. І повірити в це було досить легко, варто було лише бачити їхні щирі обличчя.

На мою думку, кожен був зворушений дійством. Загалом, враження від відкриття фестивалю були найкращими. Потрапивши під шквал позитивних емоцій, всі ходили усміхненими, задоволеними і натхненними. Що ж, перший день фестивалю пройшов цілком вдало. З Днем народження тебе, «Голосе Землі»!

Антонюк Дар’я, учениця 9-А класу

2012-04-24